'
Voorouders
Bernard Koenders
(*1920-†2010) Bernardus Rutgerus (B.R.)
(Bernard is gestorven op de leeftijd van 90 jaar en 1 maand, nu 11 jaar geleden)
Gezin | Voorouders (225) | Nakomelingen (10) |

1300 1400 1500 1600 1700 1800 1900 2000

DETAIL-OVERZICHT VOOROUDERS VAN BERNARD KOENDERS



GeneratieDetails per generatie
Generatie
(G)
Bekend in database
(A)
Theoretisch Maximaal in deze generatie
(B)
Percentage Bekend in deze generatie
(C=(A/B)*100%)
222100.0000%
344100.0000%
488100.0000%
51616100.0000%
6303293.7500%
7436467.1875%
84112832.0313%
93025611.7188%
10275125.2734%
111110241.0742%
12720480.3418%
13240960.0488%
14181920.0122%
151163840.0061%
161327680.0031%
171655360.0015%
TOTAAL: 225

Er zitten 225 voorouders van Bernard in deze database: Ouders: 2 van de 2;­ Grootouders: 4 van de 4;­ Overgrootouders: 8 van de 8;­ Generatie 5: 16 van de 16;­ Generatie 6: 30 van de 32;­ Generatie 7: 43 van de 64;­ Generatie 8: 41 van de 128;­ Generatie 9: 30 van de 256;­ Generatie 10: 27 van de 512;­ Generatie 11: 11 van de 1024;­ Generatie 12: 7 van de 2048;­ Generatie 13: 2 van de 4096;­ Generatie 14: 1 van de 8192;­ Generatie 15: 1 van de 16384;­ Generatie 16: 1 van de 32768;­ Generatie 17: 1 van de 65536;­

Bernard Koenders

(*1920-Lonneker, †2010-Enschede)
Vader
Johan Koenders

(*1893-Aalten, †1983-Glanerbrug)
Grootvader
Bernard Koenders

(*1853-Aalten, †1940-Aalten)
Overgrootvader
Johan Koenders

(*1815-Aalten, †1892-Aalten)

Rutger Koenders (G5)
Janna Rabelink (G5)
Bernard Koonders (G6)
Sibella Steentjes (G6)
Fredrik Rabeling (G6)
Joanna van Laar (G6)
Rutger Conders (G7)
Catharina Huentinck (G7)
Jan Steneken (G7)
Henrina Rensing (G7)
Gerrit Rabelink (G7)
Elske Thomas (G7)
Garrit Koenders (G8)
Wilhelmina van Lent (G8)
Wilhelm Steencken (G8)
Aleid NN (G8)
Tonis Doorninck (G8)
Berentjen ter Heecke (G8)
Frederik Rabelink (G8)
Harmen Thomas (G8)
Elske Huininck (G8)
Rutger Koenders (G9)
Aeltien te Loo (G9)
Wessel van Lend (G9)
Gerretien te Bensel (G9)
Jan Doorninck (G9)
Wolter ter Heecke (G9)
Reinier Koenders (G10)
Ytien Dammers (G10)
Hendrick te Loo (G10)
Dircken te Welscher (G10)
Geert van Lent (G10)
Marij Smits (G10)
Willem te Bensel (G10)
Grientjen van Lent (G10)
Geert te Loo (G11)
Dirck te Welscher (G11)
nn Wensink (G11)
Ebbert te Welscher (G12)
Aleke Jagerink (G12)
Derck te Welscher (G13)
Storis te Welscher (G14)
Elbert te Welscher (G15)
Gerdt te Welscher (G16)
Ebbert te Welscher (G17)
Overgrootmoeder
Grada Vos

(*1816-Lichtenvoorde, †1906-Aalten)

Derk Vos (G5)
Engele Penterman (G5)
Johannes Vos (G6)
Berendine Bosscher (G6)
Eymert Penterman (G6)
Wilhelmina Spekschoor (G6)
Jan Speksgoor (G7)
Hendersken Vos (G7)
Jan Boschker (G7)
Garritjen Borghijink (G7)
Harmen Penterman (G7)
Tönne Rondeel (G7)
Derck Spexgoor (G7)
Egele Isevere (G7)
Hendric Specksgoor (G8)
Enneken Siberinck (G8)
Harmen Vos (G8)
Derck te Bosche (G8)
Griete Luijken (G8)
Bartel Eeftinck (G8)
Hendersken Willems (G8)
Geurt Penterman (G8)
Hindrick Rondeel (G8)
Jan Bockelaer (G8)
Lunneke Specksgoor (G8)
Peter IJsereef (G8)
Janna te Hulshof (G8)
Geert Specksgoor (G9)
Janna Penterman (G9)
Berent Sijberinck (G9)
Thonijsken Krabben (G9)
Henrick Eeftinck (G9)
Henrick Willems (G9)
Rabe Sprenckeler (G9)
Willemken ten Tiller (G9)
Derk te Moller (G9)
Truijntje Specksgoor (G9)
Tonnis te Ysereeff (G9)
Elisabet Crabbenborg (G9)
Henrick Hulshof (G9)
Engele Vrackingh (G9)
Tonnis Spekschoor (G10)
Fenne Ruhorst (G10)
Arnt Sijberinck (G10)
Jan Krabben (G10)
Henrick Sprenckeler (G10)
Garrit ten Tiller (G10)
Gosselinck te Moller (G10)
Hendrik Specksgoor (G10)
Peter te Ysereeff (G10)
Jan Crabbenborg (G10)
Jan te Hulshof (G10)
Jenneken Donderwinckel (G10)
Engbert Vrackingh (G10)
Hendrick te Woepenreijse (G11)
Griete Rijtbergen (G11)
Jan te Hulshof (G11)
Bernt Donderwinckel (G11)
Bernt te Wapenreyse (G12)
Johenneken NN (G12)
Willem te Woepenreyse (G13)
Grootmoeder
Aleida Venderbosch

(*1857-Lichtenvoorde, †1941-Aalten)
Overgrootvader
Gradus Venderbosch
(*1804-Lichtenvoorde, †>1858)

Evert Venderbosch (G5)
Willemina Wijnveldt (G5)
Gradus Venderbosch (G6)
Dorethea NN (G6)
Joost Wijnveldt (G6)
Petronella Bruinink (G6)
Antoni Wijnveldt (G7)
Johanna Cranius (G7)
Frederik Bruijnink (G7)
Johanna Berentsen (G7)
Berend Wijnsvelt (G8)
Willemina Nijenhuis (G8)
Joost Cranius (G8)
Margriet van Strijp (G8)
Hendrik Nijenhuis (G9)
Hendrikje Hiddinck (G9)
Overgrootmoeder
Aleida Hafkenscheid
(*1827-Suderwick, †>1858)

Heinrich Hafkenscheid (G5)
Johanna van Kronenberg (G5)
Christian Hafkenscheid (G6)
Everdina Boumann (G6)
Hermann van Cronenberg (G6)
Adelheida ten Bensel (G6)
Franciscus Hafkenscheid (G7)
Johanna Overgoor (G7)
Fredericus Hafkenscheid (G8)
Joanna Knippenborgh (G8)
Johannes Hafkenscheid (G9)
Theodora Borckes (G9)
Henricus Knippenborgh (G9)
Hendrina Schoenmaeker (G9)
Moeder
Christien Marcus

(*1898-Glanerbrug, †1991-Glanerbrug)
Grootvader
Johan Marcus

(*1870-Ede, †1951-Glanerbrug)
Overgrootvader
Simon Marcus
(*1813-Veenendaal, †1882- Veenendaal)

Frans Marcus (G5)
Maria Verhoef (G5)
Sijmen Verhoef (G6)
Jannetje Veenendaal (G6)
Hendrik Verhoef (G7)
Maria van Heek (G7)
Jan Veenendaal (G7)
Trijntje Ros (G7)
Jan van Heek (G8)
Lubbertje van Hakfoort (G8)
Overgrootmoeder
Johanna Schoondermerk
(*1829-Hulsel, †1909-Noord Eschmarke (Lonneker))

Daniël Schoondermerk (G5)
Margo Lurinck (G5)
Cornelis Schoondermark (G6)
Wilhelmina Goudsmits (G6)
Adriaan Lurinkx (G6)
Adriana van Hest (G6)
Daniel Schoondermark (G7)
Luca de Vries (G7)
Jan Goudsmits (G7)
Emerentia Vosters (G7)
Michiel Lurinx (G7)
Anna Miertmans (G7)
Jan Schönermarck (G8)
Susanna van Eijk (G8)
Gerard de Vries (G8)
Wilhelmina Quast (G8)
Adriaan Lurinx (G8)
Margareta Verdonck (G8)
Peter Miertmans (G8)
Angela van den Broeck (G8)
Lambert Lurinx (G9)
Maria Goris (G9)
Marcus Verdonck (G9)
Lucia Schoot (G9)
Dirk Lurinx (G10)
Margareta van Helmont (G10)
Goris Jacob (G10)
Margareta Schuermans (G10)
Adriaan Schoot (G10)
Joanna Jacobs (G10)
Lambert Lurinx (G11)
Jacob Goris (G11)
Michiel Schoot (G11)
Bartholomea Pauwels (G11)
Dirk Lurinx (G12)
Maria NN (G12)
Walter Schoot (G12)
Grootmoeder
Hendrika Klensman

(*1866-Lonneker, †1936-Glanerbrug)
Overgrootvader
Hendrikus Klensman
(*1833-Lonneker, †1891-Enschede)

Bernardus Kleinsman (G5)
Jenneken Bolk (G5)
Gerrit Kleinsman (G6)
Hermina de Wenders (G6)
Gerrit Bolk (G6)
Egbertdina Lammerink (G6)
Berend Kleinsman (G7)
Henders Lubberink (G7)
Hermannus de Wender (G7)
Jenneken Spiele (G7)
Jannes Bolk (G7)
Jan Lammersen (G7)
Janna Koersen (G7)
Hendrik Kleinsman (G8)
Maria Belshof (G8)
Garrit Lubberink (G8)
Overgrootmoeder
Christina Kuipers
(*±1832-Enschede, †1877-Noord Eschmarke (Lonneker))

Jan Kuipers (G5)
Gezina Grave (G5)
Hendrikus Kuipers (G6)
Chistina Walhof (G6)
Johannes Grave (G6)
Gesina Monnink (G6)
Gerrit Kuipers (G7)
Jenne Wiefkers (G7)
Gerrit Grave (G7)
Geze Boerrigter (G7)
Lambert Mönnink (G7)
Grete Beuvink (G7)